HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Anıl Otomotiv, Bursa'da otomotiv yedek parça üretimi yapmak amacı ile 1990 yılında kurulmuş ve ‘Plastik Ürünler’, ‘Sac Ürünler’ ve ‘Talaşlı İmalat’ konularında IVECO ticari araçlarının muhtelif parçalarını üreterek sektöründe yerini almıştır.

Şu an Türkiye’nin bir çok noktasında; alanında söz sahibi olan firmamız, sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek ve kaliteden ödün vermeksizin ürün yelpazesini ve kalitesini sürekli olarak artırıp en kaliteli şekilde hizmet verebilmeyi hedeflemektedir.

Anıl Otomotiv bu amaç doğrultusunda, bünyesindeki kalıp bölümü ve üretim alanlarını tüm dünyada gelişen üstün teknolojiyi ve bu teknolojinin ürünü olan makineler ve araçlarla genişletip mevcut standartları yakalamayı ilke edinmiş olan firmamız, 2009 yılı itibariyle 2500 m2 kapalı, toplam 4000 m2 alana sahip yeni tesisinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız sistem kalitesini sürekli geliştirerek ve devamlılığını sağlayarak sürdürdüğü AR-GE çalışmalarını, çalışanlarının kişisel gelişimleriyle de yakından ilgilenerek ‘Sürekli Gelişim’e endeksleyip temel kalite politikasını oluşturmuştur: “Kaliteyi kontrol etmek yerine kaliteyi yönetmek”.

Anıl Otomotiv'in geniş ürün yelpazesi ve kalitesine bu katalog aracılığıyla ulaşabilir ayrıca ürün siparişlerinizi de, hakkımızdaki görüş ve yorumlarınızı da internet üzerinden www.aniloto.net adresimizi kullanarak en hızlı şekilde bize ulaştırabilirsiniz.